Vestuviniai drabužiai
Jungtuvių dalyvių drabužiai gali būti labai paprasti, bet geri ir kuklūs, atitinkantys įvykį. Negražiai atrodo ir įkyriai krintanti į akis permatoma suknelė. Jaunoji ir kitos vestuvių dalyvės gali vilkėti elegantiškus dieninius ar popietinius drabužius. Kai jaunoji su ilga suknele, kitos moterys irgi turi būti taip pat apsivilkusios. Vyrai (ir jaunasis) tada dėvi išeiginį kostiumą. Jaunoji rankose laiko gėlių puokštę. Jei po jungtuvių vyksta šventinės iškilmės, jaunoji į jas ateina apsivilkusi sutuoktuvių suknelę, o jaunasis— išeiginį kostiumą.
Sutuoktuvių suknelė — nebūtinai tradicinė balta. Ji gali būti spalvota, bet šviesi, ne marga. Audinys ir fasonas — pagal madą ir figūrą. Sutuoktuvių suknelė turi būti iškilminga ir kartu kukli. Jei suknelė trumpomis rankovėmis, tinka priderintos prie jos pirštinės.
Sutuoktuvinio drabužio grožį papildo tradicinis vualis, kurio medžiagą ir ilgį diktuoja mada.
Svečių drabužiai turi atitikti jaunavedžių tualetą. Reikia ypatingo takto, kad svečiai savo drabužiais nepranoktų jaunavedžių, ypač jaunosios. Priimta, kad merginos ir jaunos moterys vestuvėse vilkėtų šviesias sukneles. Apkūnioms moterims tenka rinktis tamsesnių tonų drabužius. Spalvinga skarelė, gėlių puokštelė ar koks kitas ryškus papuošalas pagyvins bet kokį tamsų drabužį.
Žmogaus išorė, laikysena ir elgesys turi atitikti jo amžių. Visų pirma tai pasakytina apie drabužius, todėl jiems reikia skirti daugiausia dėmesio.